Konut


Bizim için yeni yaşam alanları oluşturmak ve bunu yaparken insanın doğasına uygun sosyal yaşamıyla bütünleşen yapılar inşaa etmek en önemli vazifemizdir.

Çocuklarınızın ve aile bireylerinizin güven içinde zaman geçirebileceği alanlar oluşturarak hataya daha iyi bir pencereden bakabileceksiniz.

Otel ve AVM


Son yıllarda ülkemizde hızla gelişen turizm sektörünü daha ileri taşıyacak otel projeleri ile ülkemizi dünya turizminde üst sıralara taşıyabiliriz. Bunu yaparken oluşturduğumuz prensipler doğrultusunda kurulacak tesisin çevreye olumlu yönde katkı sağlayacaktır.

Ayrıca turizm sektörü ile doğru orantılı olan alışveriş sektöründe de geliştirdiğimiz yeni AVM projeleriyle hem yurt dışında hemde yurt içinde ticari anlamda ülke ekonomisine önemli katkı sağlanacaktır.
Ticari ve Sınai Yapılar


İKY Yapı olarak Ticeri ve Sınai yapılarda alışıla gelmiş tasarım ve konseptin ötesinde; birbirinden faklı projelerimiz iş dünyasını şimdiden heyecanladırmaktadır.

Özellikle akıllı yapılar iş veren için ekonomik yönden karlılığı arttırabilecekleri önemli projelerden biridir.

Yaşam ve İş Merkezleri


İş Merkezleri projelerimizle; bir çok farklı firmanın bir araya geldiği ve birbirinden farklı ihtiyaçlarını karşılacak olan yapı projeleri ile herkesin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.