İky Yapı 30 yıllık tecrübeye sahip Yiğit Elektrik ile Kutlu Yol İnşaat’ın tecrübelerini birleştirmeleri sonucu kurulmuş olup, inşaat sektöründe yapacağı yatırımlar ve planlanan projeleriyle adından söz ettirmiştir.

İKY Yapı kurulduğu günden beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. İKY Yapı ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

İKY Yapı, İnşaat ve Yapı sektöründe veren ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

  • Konut
  • Otel
  • Alışveriş Merkezi
  • Ticari ve Sınai Yapılar
  • Yaşam ve İş Merkezi projelerini bilgi ve tecrübesi ile hızlı bir şekilde tamamlar.

İKY Yapı firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede İnşaat ve Yapı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


İKY Yapı yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.