Mutlu bir hayat


En iyisini yapabilmek için, en ince ayrıntısına kadar titizlikle hazırlanan, üzerinde harcanan bolca zaman ve uğraş sonrasında oluşturulan projemizi sizlerin hizmetine sunmaktan dolayı gururluyuz.

Her türlü konfor ve yaşam alanlanlarının en küçük detaylarıyla düşünüldüğü projemiz, ailenizle birlikte mutlu bir hayat sürebilmeniz için tasarlandı.

Konum

Konum itibariyle her geçen gün değer kazanan, kentsel dönüşümün modernleştirdiği İstanbul’un yeni çekim merkezi Pendik’de,
Çakırağa Evleri sizleri bekliyor...

  • Pendik Alt Kaynarca, E-5 yan yolunun üzerinde,
  • Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 10 dk.
  • Pendik sahile olan uzaklığı ise 5 dk.
  • Pendik metro durağına sadece 6 dk. uzaklıkta.
Mimari


Çakırağa Evleri – Pendik projemizde, konusunda uzman mimar ve mühendislerimizle, şehrin görüntüsünü bozmamak için, modern mimari de çok tercih edilen, az katlı ve yatay bir şekilde binayı konumlandırdık.

Her türlü konfor ve yaşam alanlanlarının en küçük detaylarıyla düşünüldüğü projemiz, ailenizle birlikte mutlu bir hayat sürebilmeniz için tasarlandı.

Kalite


Projemizde kullanılan tüm ürünler birinci sınıf malzeme olup, profesyonel ekibimiz tarafından itina ile araştırılarak tercih edilmiştir

Dış cephe kaplaması, ısı yalıtımı, mutfak malzemeleri ve banyo kaplamalarında yaşam standardını yükseltecek ürünler seçilip, titizlikle uygulanmıştır.

Daire Tipleri

A Tipi Daire
2+1 Daire / 96 m2

B Tipi Daire
2+1 Daire / 93 m2

C Tipi Daire
2+1 Daire / 105 m2

Dubleks A Tipi Daire
5+1 Daire / 152 m2

Dubleks B Tipi Daire
5+1 Daire / 163 m2

Dubleks C Tipi Daire
5+1 Daire / 166 m2